HABERLER
Geridönüşüm Kumaş Teknolojileri

Geridönüşümlü polyester son dönemde tekstil endüstrisinde yeni üretim teknolojileri içerisinde yükselişte olmaktadır. Pisa Tekstil olarak doğada çözünmesi uzun yıllar alan pet ürünlerin, kumaş olarak işlenmesi teknolojisini kullanarak, “Global Recycle Standard” Küresel Geridönüşüm Standartı sertifikası doğrultusunda sürdürülebilir kumaş üretimi gerçekleştirmekteyiz. 

Interfiliere Paris 2019

Interfilière Paris'te, 6 - 8 Temmuz 2019 tarihleri arasında Pisa Kumaş olarak yeni kumaş çeşitlerimizi ve Trend Area bölümünde yeni desenlerimizi sergiledik. İç çamaşırı, aktif giyim kumaş, iplik ve aksesuar trendleriyle alakalı uluslararası en önemli fuar olarak kabul edilen Interfilière Paris'te, katılımcı firmaların kumaş çeşitliliklerinin dışında geleceğin renk trendleriyle alakalı uzman söyleşileri de düzenlendi. 

London Textile Fair 2019

Londra'nın en büyük tekstil fuarı olarak kabul edilen London Textil Fair fuarında, Pisa Tekstil olarak 16 - 17 Temmuz 2019 tarihlerinde, trend kumaşlarımız ve desenlerimiz ile katıldık. Moda kumaşlar, aksesuarlar, desen stüdyoları ve vintage tekstil alanlarıyla trendleri belirleyen fuarda, 500'den fazla firma katılım gösterdi ve 700'den fazla koleksiyon sergilendi.

Performance Days Münih 2019

Fonksiyonel kumaş teknolojileri konusunda son trendlerin sunulduğu Performance Days, 08 - 09 Mayıs 2019 tarihleri arasında Münih, Almanya' da gerçekleştirildi. Özellikle aktif ve spor giyim konusunda geliştirilen kumaş, iplik, aksesuar gibi detayları sunan, 29 ülkeden 282 markanın katılım gösterdiği fuarda, Pisa Kumaş olarak geliştirdiğimiz yeni koleksiyonlarımızı sergiledik. 
2 gün boyunca 61 ülkeden birçok farklı ziyaretçinin bulunduğu ve dünyaca ünlü önde gelen birçok aktif giyim ve spor markasının ziyaret ettiği fuarda, son teknoloji ile ürettiğimiz sürdürülebilir ve geri dönüşümlü polyester, polyamid kumaş koleksiyonlarımızı ziyaretçilerimize sunduk.

Stand: K13

Interfiliere Paris 2017

Yılda 10.000'e yakın ziyaretçisi olan, iç çamaşırı, aktif giyim kumaş, iplik ve aksesuar trendleriyle alakalı uluslararası en önemli fuar olarak kabul edilen Interfilière Paris'te, 21 - 23 Ocak 2017 tarihleri arasında Pisa Kumaş olarak yeni kumaş çeşitlerimizi sergiledik. Interfilière Paris'te katılımcı firmaların kumaş çeşitliliklerinin dışında geleceğin renk trendleriyle alaklı uzman söyleşileri de düzenlendi. 

Stand: N18

Munich Fabric Start 2017

Kumaş inovasyonları alanı Fabrics, geleceğin trendleri ve sürdürülebilir teknolojileri içeren Keyzone, Denim kumaş uzmanlığı Bluezone, konfeksiyon üreticileri Manufactoring ve gelecğin tekstil geliştirmelerinin sergilendiği ReSource gibi farklı alanlarını içeren Münich Fabric Start fuarında, 31 Ocak - 2 Şubat 2017 tarihleri arasında Pisa Kumaş olarak yeni kumaş teknolojilerimizi ziyaretçilerimize sunduk. 

Hall 4 / Stand F11

TexFusion London 2017

28 - 29 Mart 2017 tarihleri arasında Londra, İngiltere' de gerçekleşen TexFusion London fuarı tekstil profesyonellerinin buluşma noktasıdır. New York ve Londra'da iki ayağı bulunan fuarın Londra'da gerçekleştirilen ayağında Pisa Kumaş olarak standımızda yer aldık. Tekstil teknolojisinin ve materyallerin daha fonksiyonel kullanımıyla alakalı gelişmelerin ziyaretçiler ve katılımcılara sunumları ile fuar gerçekleştirilmektedir. 

Intima Juliet 2017

1990'dan beri senede 4 kere yayınlanan, Fransa'nın uluslararası tanınmışlığa sahip iç giyim markalarını, güncel trendleri ve mayo koleksiyonlarını içeren moda dergisi Intima'nın, Temmuz 2017 sayısında Pisa Tekstil olarak yerimizi aldık.