ÜRETİM
ÖRME
Pisa Boyahane

Her cins elyaftan üretilmiş yuvarlak ve açık en örgü kumaşların boya ve terbiye işlemleri, müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda gerçekleştirilmektedir.

Özellikle elastan karışımlı sentetik kumaşların boya - terbiye işlemlerinde, müşteri memnuniyetini en üst seviyelere çıkaran üretim yeteneğimiz ile sektörümüzde öncü olmayı sürdürüyoruz.

Boya ve terbiye işlemlerinde kullanılan makine teknolojilerini yakından takip ederek, makine parkurumuzu günün teknolojilerine göre yeniliyoruz. 

Moda Renkler

Yeniliğe odaklanmamız sayesinde, son dönem üretim teknolojilerini kullanarak, müşteri taleplerine hızlı çözümler bulabiliyoruz. Üretim parkuru ve kapasitemiz, büyük miktar üretimlerin yanı sıra, daha küçük miktarlarda koleksiyon ve numune üretimlerine de hızlı cevap verebilecek şekilde organize edilmiştir. 

Uzun yılların kazandırdığı deneyimi, yeni teknolojilerle birleştirip özel apreler ile kumaşlara fark katıyoruz.

Yeni Teknoloji

Pisa Tekstil olarak, büyük endüstriyel kapasitemizi, yeni tekstil teknolojileri ve uzun yıllara dayanan deneyimimizle birleştirerek, temel üretim faaliyetlerimizi geliştirdik. Örgü Kumaş üretimindeki bilgi ve deneyimimiz, sentetik örme üreticileri arasında önemli bir yer edinmemizi sağladı.

Örme Üretimi

Yuvarlak örme, çözgülü örme, jakar makinaları gibi geniş makine parkurumuz ile kendi niş pazarımızda ihtiyaç duyulan ve talep edilen her türlü sentetik ve fantezi örme kumaş üretimini rahatlıkla gerçekleştirebilmekteyiz. 

Teknoloji Uzmanları

Üretimde makineleşmenin yanı sıra, uzman teknik kadromuz ile kendimize daha fazla güveniyoruz. İç bünyemizdeki teknik ve çıraklık eğitimleriyle, işçisinden teknisyenine kadar 'Tekstil Teknoloji Uzmanı' yetiştiriyoruz. 

Baskı Departmanı

Baskı departmanımız moda trendlerini takip ederek, düz ve baskılı kumaşların mükemmel şekilde uyum yakalayabildiği, geniş renk, desen ve apre özelliklerine sahip kumaşlar geliştirmektedirler. Teknik özellikleri ve üretim detaylarının yanı sıra estetik kalitesi ile de ön plana çıkan Pisa Tekstil, sentetik ve sentetik elastanlı kumaşlarda Dijital Baskı Teknolojisini kullanmaktadır. 

Tasarım Özelliklerimiz

Pisa Kumaş' ın sınırsız tasarım gücünü oluşturanlar unsurlar;

  • geniş ve sürekli zenginleştirilen renk çeşitliliği
  • apre ve tuşe özelliklerinde zengin seçenek
  • yüksek çözünürlükte baskılar
  • birbiriyle uyumlu desen ve düz kumaş kombinasyonlarıdır.
Pisa Kumaş Kalitesi

Pisa Tekstil’de üretilen her kumaş %100 kontrol edilmektedir.

Kumaşlar, Fiziksel Kalite Kontrol Testlerine tabi tutulduktan sonra görsel olarak kontrol edilerek müşteri isteklerine uygun olarak sevk edilmektedir.

Laboratuar

Kalite Kontrol Laboratuvarımızda, sıcaklığı ve nemi ayarlanmış kondisyon odası ve standart renk odası bulunmaktadır. 

Kalite kontrol Laboratuvarımızda uluslararası standartlarda veya müşteri isteğine bağlı olarak özel standartlarda testler yapılmaktadır.

  • BS-EN-ISO
  • M&S
  • NEXT
  • H&M
  • INDITEX
Doğayla Dost

Her zaman doğayla dost üretimi ilke edinmiş Pisa Tekstil, atık yönetimi, enerji ve su tasarrufu, atık su arıtma tesisi, zararlı kimyasalların kullanımının engellenmesi gibi birçok çevre projesine imza atmıştır. 

BOYAHANE
BASKI
KALİTE KONTROL
ÜRETİM TAKİBİ