Her cins elyaftan üretilmiş yuvarlak ve açık en örgü kumaşların boya ve terbiye işlemleri, müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda gerçekleştirilmektedir.

Özellikle elastan karışımlı sentetik kumaşların boya – terbiye işlemlerinde, müşteri memnuniyetini en üst seviyelere çıkaran üretim yeteneğimiz ile sektörümüzde öncü olmayı sürdürüyoruz.

Boya ve terbiye işlemlerinde kullanılan makine teknolojilerini yakından takip ederek, makine parkurumuzu günün teknolojilerine göre yeniliyoruz.

Moda Renkler

Yeniliğe odaklanmamız sayesinde, son dönem üretim teknolojilerini kullanarak, müşteri taleplerine hızlı çözümler bulabiliyoruz. Üretim parkuru ve kapasitemiz, büyük miktar üretimlerin yanı sıra, daha küçük miktarlarda koleksiyon ve numune üretimlerine de hızlı cevap verebilecek şekilde organize edilmiştir.

Uzun yılların kazandırdığı deneyimi, yeni teknolojilerle birleştirip özel apreler ile kumaşlara fark katıyoruz.

Doğa ile Dost

Her zaman doğayla dost üretimi ilke edinmiş Pisa Tekstil, atık yönetimi, enerji ve su tasarrufu, atık su arıtma tesisi, zararlı kimyasalların kullanımının engellenmesi gibi birçok çevre projesine imza atmıştır.

Kırmızı, mavi, sarı, yeşil ve daha birçok renk…
Yeni bir hikaye anlatmaya hazırlanıyorlar!