Koleksiyonlarımızı sezonluk moda eğilimlerini takip ederek renkli ve çeşitli kaliteler ile oluşturmaktayız. Her sezon yeni kaliteler ile koleksiyonlarımızı geliştirirken, müşteri talepleri doğrultusunda önceki sezonlara ait desen ve renklerin üretimini de gerçekleştirebilmekteyiz.

Lider Üretici

Kendi tam entegre kumaş üretim tesisi ve teknolojisi ile Pisa Kumaş, dünyanın önde gelen markaları arasında olup, Türkiye’nin lider kumaş üreticisidir.
30 yılı aşkın bir süredir kalite, yaratıcılık ve güvenilirlik ile tanınan Pisa Kumaş, özellikle Mayo ve İç Çamaşırı kumaş üretiminde üst pazar segmentinde uzmanlaşmıştır.

Özel Tasarımlar

Pisa Tekstil olarak, aktif spor giyim için geliştirdiğimiz akıllı kumaş teknolojisi ile üretilmiş sürdürülebilir kumaşlarımız, çevre dostu ve yüksek performanslıdır.
Sporcuların konforunu ve hareket kabiliyetini artıran bu yenilikçi kumaşlar, aynı zamanda uzun ömürlü ve doğaya saygılı üretim süreçleriyle dikkat çekiyor. Sürdürülebilirlik ilkesiyle ürettiğimiz bu kumaşlar, aktif yaşam tarzını benimseyenler için ideal bir seçenektir.

Koleksiyon Stilleri

Müşterilerimiz ile gerçekleştirdiğimiz yakın çalışmalarımız sayesinde, taleplere uygun özel tasarımlar, yeni renkler ve özel koleksiyonları kolaylıkla geliştirebilmekteyiz. Klasik ve elegant tasarımlardan, modern ve farklı çizgilerdeki tasarımlara kadar uzanan her tasarım, Pisa Tekstil tecrübesi ile kaliteli kumaşlara dönüşür.

Pisa Kumaş Koleksiyonları

Sürekli olarak gelişen Pisa Kumaş Koleksiyonları,

  • rahat ve konforlu
  • yumuşak dokulu
  • mükemmel uyumlu
  • nefes alabilen ve homojen dağılımlı kumaşlar sunar.